Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condensatiewandketel op gas Isotwin condens T 30/35-CS/1 N-BE 30 KW 0010025204
5.371,19€ Oorspronkelijke prijs was: 5.371,19€.3.491,27€Huidige prijs is: 3.491,27€.
Kenmerken:
-
- Energieklasse verwarming: A
- Sanitaire energieklasse: A
- Tekenprofiel huishoudelijk warm water: XL
- Vermogen: 30 KW
- Hoogte: 893 mm
- Breedte: 470 mm
< li>Diepte: 582 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
- Beschermingsklasse: IP X4 D
Wij bieden u deze Bulex-ketel die perfect aan uw behoeften voldoet. Isotwin condens T 30/35 zorgt voor een uitstekende verwarming en productie van sanitair warm water voor maximaal comfort. Deze ketel heeft een geïntegreerde roestvrijstalen tank van 42 L (2×21 L). Het is gemakkelijk te gebruiken dankzij het intuïtieve touchscreen-display met duidelijke tekst. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Gewicht | 65 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 893 mm |
| Largeur | 470 mm |
| Profondeur | 582 mm |
| Puissance | 30 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
Avis des clients
Contact client est très professionnel, la livraison a été rapide. Bravo Promo chaudière
