Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condenserende wandketel op gas Thermomaster AS30-A (H-BE) 30 KW 0010016080
3.123,01€ Oorspronkelijke prijs was: 3.123,01€.1.566,55€Huidige prijs is: 1.566,55€.
Kenmerken:
-
- Energieklasse verwarming: A
- Vermogen: 30 KW
- Hoogte: 740 mm
- Breedte: 418 mm
- Diepte: 344 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
< li>Beschermingsklasse: IP X4 D
Twijfelt u welke ketel bij uw behoefte past? Wij presenteren u deze ketel van het merk Bulex die perfect aan uw eisen voldoet. Deze ketel is voorzien van een 10L bypass verwarmingsexpansievat en 3 bar veiligheidsklep en een 3-wegklep. Het heeft een siliconen aluminium verwarmingslichaam. Gemakkelijk te gebruiken dankzij het LCD-scherm. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Gewicht | 32,1 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 740 mm |
| Largeur | 418 mm |
| Profondeur | 344 mm |
| Puissance | 30 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
Avis des clients
Conforme aux images du site, la livraison a été rapide et le rendu est juste ravissant.
