Radson Integra ramo flex 8c 22 600×900 RAL9016 1508W FRA2260009009016
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 22 |
| Hauteur radiateur | 600 mm |
| Longueur | 900 mm |