Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condenserende wandketel Themaplus condens MA 25/31-CS/1 N-BE 25 KW 0010025080
3.454,55€ Oorspronkelijke prijs was: 3.454,55€.2.245,46€Huidige prijs is: 2.245,46€.
Kenmerken:
- Energieklasse verwarming: A
- Sanitaire energieklasse: A
- Drawdown profiel: XL
- Vermogen: 25 KW
- Hoogte: 740 mm
- Breedte: 418 mm
- Diepte : 344 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
- Beschermingsklasse: IP X4 D
Twijfelt u welke ketel bij uw behoefte past? Wij presenteren u deze ketel van het merk Bulex die perfect aan uw eisen voldoet. Deze ketel is uitgerust met een stuurelektrode, een roestvrijstalen miniketel van 3,2 L met een elektrische weerstand van 25 KW, een bypass-verwarmingsexpansievat van 8 L en een veiligheidsklep van 3 bar en een veiligheidsklep van 10 bar. Het is gemakkelijk te gebruiken dankzij het intuïtieve touchscreen-display met duidelijke tekst. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Gewicht | 34,6 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 740 mm |
| Largeur | 418 mm |
| Profondeur | 344 mm |
| Puissance | 25 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
