Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condenserende wandketel op gas Thema condens A 30-CS/1 P-BE propaan 30 KW 0010039986
3.327,50€ Oorspronkelijke prijs was: 3.327,50€.2.162,88€Huidige prijs is: 2.162,88€.
Kenmerken:
-
- Energieklasse verwarming: A
- Vermogen: 30 KW
- Hoogte: 740 mm
- Breedte: 418 mm
- Diepte: 344 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
< li>Beschermingsklasse: IP X4 D
Wij bieden u deze Bulex-ketel die perfect aan uw behoeften voldoet. Deze ketel is uitgerust met een ontstekings- en stuurelektrode, een 8L verwarmingsexpansievat met bypass en 3 bar veiligheidsklep, en een 3-wegklep. Het is gemakkelijk te gebruiken dankzij het intuïtieve touchscreen-display met duidelijke tekst. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Gewicht | 32,6 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 740 mm |
| Largeur | 418 mm |
| Profondeur | 344 mm |
| Puissance | 30 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
Avis des clients
Jamais regretté ! C’était mon deuxième achat et la qualité et le sérieux du service sont toujours là. Je le recommande fortement.
