Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condenserende wandketel Themaplus condens MA 25/31-CS/1 N-BE 25 KW 0010025080
3.454,55€ Oorspronkelijke prijs was: 3.454,55€.2.245,46€Huidige prijs is: 2.245,46€.
Kenmerken:
- Energieklasse verwarming: A
- Sanitaire energieklasse: A
- Drawdown profiel: XL
- Vermogen: 25 KW
- Hoogte: 740 mm
- Breedte: 418 mm
- Diepte : 344 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
- Beschermingsklasse: IP X4 D
Twijfelt u welke ketel bij uw behoefte past? Wij presenteren u deze ketel van het merk Bulex die perfect aan uw eisen voldoet. Deze ketel is uitgerust met een stuurelektrode, een roestvrijstalen miniketel van 3,2 L met een elektrische weerstand van 25 KW, een bypass-verwarmingsexpansievat van 8 L en een veiligheidsklep van 3 bar en een veiligheidsklep van 10 bar. Het is gemakkelijk te gebruiken dankzij het intuïtieve touchscreen-display met duidelijke tekst. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Gewicht | 34,6 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 740 mm |
| Largeur | 418 mm |
| Profondeur | 344 mm |
| Puissance | 25 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
Avis des clients
Le délai annoncé est non respecté, mais je suivais le parcours de mon achat, j’étais au courant.
