Radson Compact HP 21 400×700 RAL9016 674W PKMP2140007009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 21 |
| Hauteur radiateur | 400 mm |
| Longueur | 700 mm |