Radson Integra flex 8c 33 300x 1000 RAL9016 1347W FIN3330010009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 33 |
| Hauteur radiateur | 300 mm |
| Longueur | 1000 mm |