Radson Integra parada flex 8c 11 900×500 RAL9016 674W FPA1190005009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 11 |
| Hauteur radiateur | 900 mm |
| Longueur | 500 mm |