Radson Integra parada flex 8c 22 400×900 RAL9016 1078W FPA2240009009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 22 |
| Hauteur radiateur | 400 mm |
| Longueur | 900 mm |