Radson Integra ramo flex 8c 22 600×1200 RAL9016 2011W FRA2260012009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 22 |
| Hauteur radiateur | 600 mm |
| Longueur | 1200 mm |