Atlantic elektrische boiler LINEO CONNECTE 40L multi-positie wit
880,28€ Le prix initial était : 880,28€.572,18€Le prix actuel est : 572,18€.
Atlantic elektrische boiler LINEO CONNECTE 80L multi-positie wit
998,25€ Le prix initial était : 998,25€.648,86€Le prix actuel est : 648,86€.
Livraison rapide sous 72 heures
Atlantic elektrische boiler LINEO CONNECTE 65L multi-positie wit
925,65€ Le prix initial était : 925,65€.601,67€Le prix actuel est : 601,67€.
Kenmerken:
- Kleur: Wit
- Energieklasse: B
- Profiel tekenen: M< / li>
- Capaciteit: 65 L
- Vermogen: 2,25 KW
- Voeding: 220-240 V
- < li>Hoogte : 1090 mm
- Breedte: 490 mm
- Diepte: 300 mm
Description
Met een snel en eenvoudig bevestigingssysteem is deze elektrische boiler van het merk Atlantic ideaal voor kleine ruimtes. Het biedt weerstand tegen steatiet beschermd door een omhulsel voor beperkte scaling. Het ontwerp is gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit, wat zorgt voor optimale duurzaamheid.
Informations complémentaires
| Poids | 32,5 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | B |
| Hauteur | 1300 mm |
| Largeur | 490 mm |
| Marque | Atlantic |
| Profondeur | 300 mm |
| Puissance | 2,25 KW |
| Volume | 80 L |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
Avis des clients
Désolé, aucun avis ne correspond à vos sélections actuelles
