Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condensatiewandketel op gas Isotwin condens T 25/31-CS/1 N-BE 25 KW 0010025203
4.688,75€ Le prix initial était : 4.688,75€.3.047,69€Le prix actuel est : 3.047,69€.
Kenmerken:
-
- Energieklasse verwarming: A
- Sanitaire energieklasse: A
- Tekenprofiel huishoudelijk warm water: XL
- Vermogen: 25 KW
- Hoogte: 893 mm
- Breedte: 470 mm
< li>Diepte: 582 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
- Beschermingsklasse: IP X4 D
Wij bieden u deze Bulex-ketel die perfect aan uw behoeften voldoet. Isotwin condens T 25/31 zorgt voor een uitstekende verwarming en productie van sanitair warm water voor maximaal comfort. Deze ketel heeft een geïntegreerde roestvrijstalen tank van 42 L (2×21 L). Het is gemakkelijk te gebruiken dankzij het intuïtieve touchscreen-display met duidelijke tekst. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Poids | 65 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 893 mm |
| Largeur | 470 mm |
| Profondeur | 582 mm |
| Puissance | 25 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
