Livraison rapide sous 72 heures
Bulex condenserende wandketel op gas Thermomaster T30/35 30 KW 0010016667
3.054,04€ Le prix initial était : 3.054,04€.1.281,55€Le prix actuel est : 1.281,55€.
Kenmerken:
- Energieklasse verwarming: A
- Sanitaire energieklasse: A
- Drawdown profiel: XL
- Vermogen: 30 KW
- Hoogte: 740 mm
- Breedte: 418 mm
- Diepte : 300 mm
- Voeding: 230 V/50 Hz
- Beschermingsklasse: IP X4 D
Twijfelt u welke ketel bij uw behoefte past? Wij presenteren u deze ketel van het merk Bulex die perfect aan uw eisen voldoet. Dankzij het hoge vermogen van 30 KW voorziet deze ketel uw huis van verwarming en productie van sanitair warm water. Deze ketel is voorzien van een 10L bypass verwarmingsexpansievat en 3 bar veiligheidsklep, een 3-wegklep en een RVS platenwarmtewisselaar. Het heeft een siliconen aluminium verwarmingslichaam. Gemakkelijk te gebruiken dankzij het LCD-scherm. Het ontwerp is gemaakt van een zeer goede kwaliteit materiaal dat een optimale duurzaamheid biedt tijdens jarenlang gebruik.
| Poids | 32,9 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | A |
| Hauteur | 740 mm |
| Largeur | 418 mm |
| Profondeur | 300 mm |
| Puissance | 30 KW |
| Marque | Bulex |
| Type chaudière | Muur |
Livraison rapide et gratuite
Gratuite dès 300 € d’achat
Livraison rapide sous 72h
France & Belgique
Retours sous 14 jours
Simple et rapide
Service client expert
Disponible par chat ou téléphone
Marque de confiance
Produits sélectionnés avec soin
