Radson Compact HP 22 400×2400 RAL9016 2930W PKMP2240024009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 22 |
| Hauteur radiateur | 400 mm |
| Longueur | 2400 mm |