Atlantic elektrische boiler ZENEO VS 250L mono ACI 3000 W
1.727,15€ Oorspronkelijke prijs was: 1.727,15€.1.122,65€Huidige prijs is: 1.122,65€.
Reflex expansievat CC N35 1,5 grijs 4 bar
127,97€ Oorspronkelijke prijs was: 127,97€.125,40€Huidige prijs is: 125,40€.
Atlantic elektrische boiler ZENEO VS 300L mono ACI 3000 W
SKU:
154319
Kenmerken:
- Energieklasse: C
- Capaciteit: 300 L
- Vermogen: 3 KW< /li>
- Hoogte: 1765 mm
- Breedte: 575 mm
- Diepte: 640 mm
2.251,42€ Oorspronkelijke prijs was: 2.251,42€.1.463,42€Huidige prijs is: 1.463,42€.
0
People watching this product now!
Expédition rapide
Transporteurs fiables
Large catalogue
Paiements sécurisés
Assistance 24/7
Support client dédié
Livraison 48h
Suivi en temps réel
| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Classe énergétique | C |
| Hauteur | 1765 mm |
| Largeur | 575 mm |
| Profondeur | 640 mm |
| Puissance | 3 KW |
| Volume | 300 L |
| Marque | Atlantic |
Description
Met een snel en eenvoudig bevestigingssysteem is deze elektrische boiler van het merk Atlantic perfect voor elk type interieur. Deze ketel is voorzien van ACI Hybride anticorrosietechnologie voor een langere levensduur. Het biedt thermisch comfort en stelt u in staat om warmwaterverbruik te besparen. Het ontwerp is gemaakt van materialen van de hoogste kwaliteit, wat zorgt voor optimale duurzaamheid.
