Radson Compact HP 33 400×1500 RAL9016 2549W PKMP3340015009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 33 |
| Hauteur radiateur | 400 mm |
| Longueur | 1500 mm |