Radson Integra flex 8c 21 900x 1100 RAL9016 2047W FIN2190011009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 21 |
| Hauteur radiateur | 900 mm |
| Longueur | 1100 mm |