Radson Integra flex 8c 21 900x 800 RAL9016 1489W FIN2190008009016
| Poids | 30 kg |
|---|---|
| Marque | Radson |
| Type radiateur | 21 |
| Hauteur radiateur | 900 mm |
| Longueur | 800 mm |